Tootmisettevõttele vajalikud koolitused ühest kohast!

Üle 500 koolitatud
kesk- ja tippastme töösturi 

Tööstusakadeemia 17. lend
03. oktoober 2024 -  11. aprill 2025

Avalik koolitus 120AT (16 päeva). 
Eesti mahukaim täiendõppe programm tootmisjuhtidele.  


Koolitusel osalemise finantseerimisel võib abiks olla Töötukassa


Tööandjale:
Töötukassast saab taotleda koolitustoetust, et koolitada töötajaid muutuste olukorras või uute töötajate värbamiseks. Koolituse kogumaksumusest hüvitatakse üldjuhul kuni 80% ja kuni 2500 eurot töötaja kohta. Lähemalt saab lugeda SIIT.

Töötajale:
OÜ Value Links on Eesti Töötukassa koolituskaardi koolituspartner. Lugege koolituspartneri koolitustel osalemise kohta SIIT.

VALIK KOOLITATUD KLIENTE

KOOLITUSE OSALENUD KLIENTIDE ARVAMUSED

Villem Pomerants

Minu jaoks andis Tööstusakadeemia enim arusaama juhi rollist. Eriti tulenes see võimalusest vestelda teiste tootmiste juhtidega ning teiste tehaste külastustest. Väga meeldis võimalus tehastes nähtut grupikaaslastega arutada ning seeläbi ka enda tööks häid mõtteid noppida. Soovitan teistele Tööstusakadeemiat, sest see annab võimaluse oma silmaringi laiendada õppides teiste vigadest ja edulugudest.

Argo Tuisk

Kui vaadata, mis on juhtunud aastaga pärast koolitusprogrammi lõppu meie ettevõttes, siis võib ilmselt suure osa kirjutada akadeemiast saadud värskete teadmiste nimele. Oleme saanud läbi 5S juurutamise tehase heakorra, lao ja toodete kvaliteedi sellisele tasemele, millelt saadud säästu saab arvutada kümnete tuhandete eurodega. Seega tundub akadeemia hea investeeringuna.Argo Nõmme

Soovitan Tööstusakadeemias osalemist, kuna lisaks teadmistele, mida annavad lektorid, täiendavad koolitusel osalejad kõike ka enda kogemuste, teadmiste ja näidetega. Tööstusakadeemia õppegrupi suurus on mõistlik ja kasulik – kõigil on aega oma sõna öelda, teisi kuulata, kaasa mõelda ja enda näidetega aidata.Avalikud koolitused, sisekoolitused, konsultatsioon, pakkumused 
ja üldine täiendav info --> koolitused@toostuslahendus.ee