KOOLITUSED

Tööstusakadeemia 17. lend
03. oktoober 2024 -  11. aprill 2025

Avalik koolitus 120AT (16 päeva). 
Eesti mahukaim täiendõppe programm tootmisjuhtidele.  

VALIK KOOLITATUD KLIENTE

KOOLITUSE OSALENUD KLIENTIDE ARVAMUSED

Villem Pomerants

Minu jaoks andis Tööstusakadeemia enim arusaama juhi rollist. Eriti tulenes see võimalusest vestelda teiste tootmiste juhtidega ning teiste tehaste külastustest. Väga meeldis võimalus tehastes nähtut grupikaaslastega arutada ning seeläbi ka enda tööks häid mõtteid noppida. Soovitan teistele Tööstusakadeemiat, sest see annab võimaluse oma silmaringi laiendada õppides teiste vigadest ja edulugudest.

Argo Tuisk

Kui vaadata, mis on juhtunud aastaga pärast koolitusprogrammi lõppu meie ettevõttes, siis võib ilmselt suure osa kirjutada akadeemiast saadud värskete teadmiste nimele. Oleme saanud läbi 5S juurutamise tehase heakorra, lao ja toodete kvaliteedi sellisele tasemele, millelt saadud säästu saab arvutada kümnete tuhandete eurodega. Seega tundub akadeemia hea investeeringuna.
Tööstusakadeemia osaleja

Olen kogu läbitud programmiga väga rahul. Kõige enam aga ilmselt selle üle, et olen saanud kohtuda ja tutvuda väga paljude huvitavate inimestega, kelle kaudu on tulnud inspiratsiooni ja mõtteid, mida oma igapäeva elus kasutada. Ja see ongi kõige tähtsam – kogemuste vahetu jagamine.Avalikud koolitused, sisekoolitused, veebikoolitused, konsultatsioon, pakkumused 
ja üldine täiendav info --> koolitused@toostuslahendus.ee